Valsts vides dienesta Radiācijas drošības centrs (VVD RDC) organizē ikgadējo bezmaksas informatīvo semināru operatoriem par radiācijas drošības aktualitātēm:

  1. 1. daļā - aktualitātes tiesību aktos, vadlīnijās operatoriem un sagatavošanās ikgadējo operatoru pārskatu sniegšanai,
  2. 2. daļā - aktualitātes medicīniskajā apstarošanā, radiācijas drošības kultūra un medicīnas fiziķa loma ārstniecības iestādēs.

Detalizētu semināra programmu iespējams apskatīt šeit.

Pieslēgšanās saite un papildu informācija personām, kas pieteikušas dalību seminārā, tiks nosūtīta līdz 11. oktobrim.

Ārstniecības personas un ārstniecības atbalsta personas par dalību seminārā saņems kredītpunktus - 5,7 TIP (Latvijas Ārstu biedrības Sertifikācijas padomes apstiprinājums) vai 5,15 TIP (Latvijas Ārstniecības personu profesionālo organizāciju savienības apstiprinājums)!

Reģistrēties semināram

Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: [email protected] Ar informāciju par datu subjekta tiesībām un citu informāciju par personas datu apstrādi var iepazīties VVD privātuma politikā, kas ir pieejama interneta vietnē Par mums | Privātuma politika | Valsts vides dienesta privātuma politika (www.vvd.gov.lv ).
Semināra norisi finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds

Informējam, ka Stasti.lv tiek izmantotas sīkdatnes (angliski – cookies). Vairāk informācijas sadaļā "Privātuma politika".
Piekrītu